O nás

Vážený klient,

vítam Vás na webovej stránke Cestovnej agentúry KONO.

Cestovná agentúra KONO vznikla prirodzeným pokračovaním činnosti CK S-TOURS s.r.o. po zrušení prevádzky v Brezne v roku 2006.

Ponúkame svojim klientom pobytové a poznávacie zájazdy, detské tábory, Wellnes pobyty, letenky do celého sveta, cestovné lístky medzinárodnej dopravy Turancar, REGIOJET, Student Agency, karty mládeže EURO 26, komplexné cestovné poistenie v zahraničí, vstupenky na kultúrne a športové podujatia, dialničné nálepky na motorové vozidlá .
Pri výbere Vašej dovolenky Vám radi pomôžeme a poradíme na základe dlhoročných skúseností a vlastných poznatkov z krajín, ktoré sme navštívili.
Ponúkame komplexný servis širokého spektra voľných kapacít viac ako 300 domácich i zahraničných touroperátorov, zebezpečujeme ponuky First a Last momentov s rovnakými cenami a zľavami ako v Cestovnej kancelárii, ktorá zájazd organizuje. Spolupracujeme so slovenskými, českými , rakúskymi a nemeckými cestovnými kanceláriami, ktoré zaujali dlhoročné miesto na trhu cestovného ruchu a sú poistené voči insolventnosti.
Na našej stránke si môžete vybrať z aktuálnych ponúk, ktoré su denne aktualizované, jednoducho si vyrátať cenu a zaslať objednávku na Vami vybratý objekt, príp. Vám podľa Vašich predstáv zašleme kompletné ponuky. Komunikácia s Vami môže prebiehať aj bez osobnej účasti, čím šetríme Váš čas a my Vám podľa zadaných požiadaviek vyberieme z množstva CK tie najvýhodnejšie ponuky.
Veľmi radi Vás privítame na našej stránke, alebo osobne v našej cestovnej agentúre.

Ing. Dana Borošová, PhD